Bize temsilci olarak katılmak ve Türkiye genelinde farklı şehirlerde bizi temsil etmek isteyen girişimciler ve girişimciliğe tutkuyla bağlı vizyon sahibi insanlar arıyoruz.

Bir temsilci öncelikle kendi şehrinde ikamet eden müşterilerimize / potansiyel müşterilerimize hizmet verecektir. Bir temsilci seçilen şehir ile sınırlı değildir ve Türkiye genelinde de çalışabilir.

Bir temsilci olarak, göreviniz öncelikle bulunduğunuz şehirden şirket merkezimize gelen iş taleplerine karşılık keşifte bulunmanız ve ürün-hizmetlerimiz ile ilgili müşteriye bilgilendirme yapmaktır. Bu ziyaret sırasında websitemizi kullanarak müşteriye online fiyat teklifi verecek ve merkezden yapılan iskonto ile son fiyatı müşteriye sunacaksınız.

Bölge temsilcilerimiz yapılan anlaşmalar çerçevesinde maaş+prim veya sadece prim ile çalışabilmekte ve her iki yöntemde de ciddi gelir elde etmektedir. Bu nedenle temsilcilerimizden biri olmak ilginizi çekiyorsa lütfen aşağıdaki mail adresimize bilgilerinizi gönderin.

Mail göndermeden önce lütfen aşağıdakilere dikkat edin:
Öncelikle, yapmış olduğumuz iş hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize sormakta tereddüt etmeyin.
Birlikte nasıl çalışabileceğimizi anlamamızı sağlamak için mailinizde açıklayıcı bir makale yazın
. Sahip olduğunuz potansiyeli keşfedebilmemiz için lütfen her ayrıntıya yer verin.
Başvurunuzdan sonra, size inceleme için bölge temsilcisi sözleşmemizi göndereceğiz. Lütfen anlaşmamızın standart olduğunu ve gelecekteki işbirliğimiz için birçok maddeyi içerdiğini unutmayın.
Sözleşmeye bir fıkra eklemek istediğinizi düşünüyorsanız, lütfen yapın ve incelemesi için hukuk ekibine iletelim. Lütfen bunu yaparken net ifadeler kullandığınızdan emin olun, böylece merkez neyi değiştirdiğinizi onaylayabilir / değiştirebilir.
İkimiz de şartları kabul edersek, anlaşmayı birlikte imzalayabiliriz.
Anlaşma imzalandıktan sonra, sizden web sitemiz yönetim / teklif bölümüne erişiminiz ve kurum içi iletişim ağlarımıza dahil olmanız için size benzersiz kullanıcı adı ve panel yönetim şifreleri verilecektir.
Size isminiz@salonsistemleri.com uzantılı bir e-posta hesabı verilecektir ve tüm yazışmalarınızın bu mailden yapılması istenmektedir. Ayrıca Aktif'in avantajları ile satış ağınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz için daha fazla belge alacaksınız.

Ekip liderimiz ve satın alma birimimiz tarafından kullanılan CRM sistemimize erişebileceksiniz. CRM’de, Türkiye genelinde veya bölgenizde daha önce yapılan çalışmaları, fiyat teklifilerini, onaylanmamış fiyat tekliflerini, bayilerimizi, üretici firma bilgilerimizi görebilirsiniz.

Bölge Temsilcisi Olmak İçin: sinekon@salonsistemleri.com adresine mail gönderiniz.