5 Yıla Uzatılmış Garanti ( Bazı Modellerde Ek Ücret Uygulanabilir)
Ürün portföyümüz korunması gereken ürünlerden oluşmaktadır, bu nedenle size bulunduğumuz sektörde ülkenin en iyi garanti servislerinden biriyle hizmet veriyor ve 5 yıl boyunca kapsamlı bir koruma planı sunarak arzuladığınız rahatlığı sağlıyoruz.
Bu plan 5 yıla kadar websitemizden satın aldığınız tüm ürün ve uygulamalarla ilgili çoğu yapısal sorunu kapsar. Ayrıca, kazayla lekeleri ve hasarları da kapsar. Bu yiyecek ve evcil hayvan lekelerini, su izlerini, kazara akıntıları, gözyaşlarını, yanıkları ve daha fazlasını içerir.

3 Yıllık Leke Koruma Planı (Ücretli Hizmettir)
Eğer kazara ürünlerinizde bir sorun yaşarsanız, 3 yıllık leke koruma planımız ihtiyaçlarınız için hem son derece uygun hem de mükemmel.
Bu plan kazara oluşan lekeleri ve ürününüzün zarar görmesini kapsayacaktır. Yiyecek ve evcil hayvan lekelerini, su ve içecek izlerini, kazara akıntıları, gözyaşlarını, yanıkları ve delikleri içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir). Aynı zamanda çizikler, göstergeler ve daha fazlasını kapsar.

GENEL GARANTİ ve HİZMET KOŞULLARI
Biz ürettiğimiz tüm ürünlerin ve verdiğimiz tüm hizmetlerin kalitesine güveniyoruz. Bu nedenle yasal ürün veya uygulama garantisi yanında ürün ve hizmetlerimiz için +1 Yıl Sinekon Salon Sistemleri garantisi (Ücretsiz) veriyoruz. Aldığınız ürün veya hizmet yasal ürün veya hizmet garantisi kapsamında olsun veya olmasın ürün ve hizmetlerimizde meydana gelen her türlü sorunu en kısa sürede, en uzun süre dayanacak şekilde çözümler üretiyoruz.

GARANTİ SÜRESİ
Sinekon, ürün ve hizmetleri için garanti süreleri, her ürünün detay sayfasında yazan yıl süresince geçerlidir. Sinekon Salon Sistemleri ürün veya hizmetini fatura ile beraber teslim etmektedir ve bu nedenle garanti süreleri fatura tarihi itibariyle başlar. Size verilen faturanın bir kopyasını en az 3 yıl süre ile saklamanız gerekmektedir.

YASAL GARANTİ KOŞULLARINA İLAVE OLARAK FİRMAMIZIN EK GARANTİ KOŞULLARI

1) Sinekon Salon Sistemleri, ürettiği ürünlerinin normal sayılacak kullanım şartlarında, zaman içerisinde doğal olarak yıpranacağını dikkate alarak ürünlerini garanti ekmektedir. Ürün veya uygulamaların  garantisinin geçerli olabilmesi için ürünlerimizin kesinlikle firmamız personeli veya firmamızın yetkilendirdiği kişi - kurumlar tarafından montaj edilmesi gerekmektedir.
2) Ürettiğimiz herhangi bir ürünün, ürün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamına alınamamaktadır.
3) Ürün ve Uygulama Garantisi, fatura ile teslim edilen ürünün teslim tarihinden itibaren geçerlidir. Ürünün garanti kapsamında tamir edilebilmesi veya değiştirilebilmesi için faturanın aslı veya fotokopisi mutlaka firmamıza ibraz edilmelidir. Salon Sistemleri, ürünü gerekli gördüğü takdirde yerinde veya kendi tesislerinde onarımını yapmakta serbesttir.
4) Sahip olduğunuz ve garanti süresi bitmemiş ancak Salon Sistemleri üretim portföyünden kaldırılmış bir ürüne sahipseniz ve ürününüz garanti süresi içerisinde arızadan dolayı değiştirilmesine karar verilmişse ürününüz bir üst model ürünle değiştirilir.
5) Sinekon salon Sistemleri ürettiği ve satışını yaptığı ürünlerin tamamını veya bir bölümünü piyasadan kaldırma ve/veya tekrar piyasaya sürme hakkını saklı tutar. Firmamızdan 5 yıl garantisi olan bir ürünü satın aldığınızda bu, 5 yıl sonra aynı ürünü kesinlikle bulabileceğiniz anlamına gelmez. Böyle bir durumda ürün  4. maddede yazan koşullar kapsamına alınarak garantiye sokulur. Böyle bir durumda Salon Sistemleri ek ücret talebinde bulunmayacaktır.
6) Sinekon Salon Sistemleri´nin ürünlerinde kullanmakta olduğu bağlantı elemanları ve vida grubu patentli olup , bu ürünleri sadece Firmamız´dan bulabilirsiniz. Salon Sistemleri tarafından yapılmamış herhangi bir tamirat durumunda tamirat gören ürününüz garanti kapsamı dışına alınır.
7) Sinekon Salon Sistemleri ürün ve uygulamaları kişiye-kuruma özel üretilen ürünler kategorisinde yer aldığı için ürün ve uygulama garantileri bedel iadesi içermemektedir.
8) Sinekon Salon Sistemleri Müşteri Hizmetleri’ne yazılı ya da şahsi başvuru yaparak garantiden yararlanabilirsiniz.
9) Garanti süreleri ekonomik ömre göre belirlenmiştir ve aynı kategoride iki ayrı ürün için farklı garanti süreleri uygulanabilir.
10) Daha uzun ömürlü kullanım için Salon Sistemleri, müşterilerine ürün bakım hizmeti vermektedir. Bu hizmeti mutlaka alınız.
Garantiden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken; Sinekon Salon Sistemleri ürün ve hizmet önerilerine dikkat etmek ve satın aldığınız ürünleri denetlememize izin vermektir.